Skip to content

Ders Veren

Onur Gökçe

Onur Gökçe

Doktor(Tıp Fakültesi Öğrencisi)

Bay, 24 Yaşında, Bekar

  • EGE TIP ÖĞRENCİSİNDEN ÖZEL DERS TEL: 0534 278 59 72
  • Bornova, İzmir
  • Onaylı Üye
  •  (8 Yorum) Yorum Yap
  • 2018'den bu yana üye
  • Son Aktivite: 1 gün önce
  • Offline
İletişime Geç
  • 534 278 XX XX
  • Mesaj Gönder
  • Canlı Görüş
Ders Verene Mesaj Gönder
Lütfen aşağıdaki eksikleri tamamlayıp tekrar deneyiniz!
Üye olun, ders talebi yaratın, ders verenler size ulaşsın!
Ders talebinizin daha fazla kişiye ulaşması için üye olup ders talebi yaratabilirsiniz. Bu şekilde ders verenler direkt size ulaşabilirler ve siz de zahmetsiz şekilde öğretmeninizi bulup zaman kaybetmeden dersinize başlayabilirsiniz. Ders verenlerin size ulaşması için üye olunuz!
Ders Verdiği Alanlar

Lise Takviye: Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik

Sınav Hazırlık: YKS

Ders Verdiği Semtler

Tüm İzmir

Ders Verdiği Mekanlar

Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi, Kütüphane

Ders Verdiği Şekiller

Birebir Ders, Grup Dersi

Ders Saat Ücretleri
Ders AlanıDers Saat ÜcretiTecrübe
Lise Takviye - Biyoloji100 TL3 Yıl
Lise Takviye - Fizik100 TL-
Lise Takviye - Kimya100 TL3 Yıl
Lise Takviye - Matematik100 TL5 Yıl
Sınav Hazırlık - YKS100 TL3 Yıl
Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Hafta İçi Gündüz, Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Gündüz, Hafta Sonu Akşam

Özel Ders Tecrübesi

TEL:05342785972

2015 Yılında olimpiyatçı olduğum için ders vermeye başladım şuan Matematik Geometri Fizik Kimya Biyoloji derslerinden kendi hazırlamış olduğum fasiküller üzerinden ders anlatmaktayım

---------------------------YAZ DÖNEMİ ÖZEL DERS---------------------------
*Öğrenciler genelde yaz döneminde yeni yeni ders çalışmaya başlarlar ve açıkçası nasıl çalışacaklarını bilmezler.

*2020 döneminde üniversite sınavına 5.defa giricem ve her sene sınav sonu çıkarımlarla öğrenciye yönelik çalışmalar yapıyorum

*Yaz dönemi yapılan derslerde konu anlatım soru çözümünün yanında bana kalırsa en önemlisi olan öğrenci koçluğu da yapıp her öğrencimle bire bir ilgileniyorum durumuna ve hedefine göre çalışma programı oluşturup kısa sürede maksimum net artışı sağlıyorum

*Özellikle yaz dönemi insanların az çalıştığı ve çalışmalarını bilinçli yapmadığı bir dönem olduğu için benim oluşturacağım program dahilinde çalışan öğrenciler için bulunmaz bir fırsattır

*Ara sınıflar için geçmişe yönelik eksikleri tamamlama veya başlayacakları seneye hazırlık çalışmaları yapıyoruz öğrenci daha okula başlamadan yazın tüm matematik konularını en detaylı bir şekilde aradan çıkartmış oluyoruz


Kişisel Bilgiler

TEL:05342785972
*Merhabalar.Öncelikle kendimi tanıtayım ismim Onur.İZMİRİN EN İYİ TIP FAKÜLTESİ OLAN Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenim görmekteyim.

*Üniversite sınavıyla tanışmam 12.sınıftayken oldu.2016 senesinde sınava girdim ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım.

*Daha sonra potansiyelimin daha iyi olduğunu gördüm ve yaptığım hataları düzelteceğimi düşünerek 2018 YKS 'ye girdim.

*3470. olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım.

*Üniversite hayatımda ise toplamda 3 defa girdiğim üniversite sınavından kazandığım tecrübeler ve öğrencilerimle yaptığım çalışmalardan elde ettiğim kazanımlarla eğitim koçluğu yapıyorum ve özel ders veriyorum.

---------NEDEN ÖZEL DERS------------

*KISITLI ZAMANDA YÜKSEK NET ARTIŞI ÖZEL DERS İLE MÜMKÜNDÜR.Öğrencilerle çalışmalarımda konuyu bütün detaylarıyla işlediğim için tek soru bankasından çözecekleri sorular ile bile üniversite sınavında karşılarına gelecek soruları çözmeleri mümkündür.

-----ÖĞRETMEN YERİNE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNDEN DERS ALMAK DOĞRU MUDUR?------

*Bölümüm gereği özellikle belli derslerde(biyoloji ve kimya) akademik düzeyde bilgi sahibiyim özellikle biyoloji ve kimyada aynı zamanda matematikten de lisede 2 sene boyunca olimpiyatçı olduğum için bilgi olarak her seviyeden öğrenciye hitap edebilecek düzeydeyim.


---DERS ÜCRETLERİ NE KADAR---

*Gerek kendi öğrenme durumumdan gerekse çalıştığım öğrenciler üstünde yaptığım gözlemlerden 1 saatte anlatılan bir konudan hiçbir şekilde verim alınamayacağı görüşündeyim.Bana kalırsa 1 saatte ne konu tam ayrıntılarıyla işlenebilir ne de yeterli miktarda örnek çözülebilir.1 SAATTE YAPILACAK OLAN KISA DERS SONUCU ÖĞRETMEN EVDEN GİTTİKTEN SONRA ÖĞRENCİ SORULARI YAPAMAMAKTADIR VE MORALİ BOZULMAKTADIR.

*Bu yüzden derslerim genel olarak 2 saat sürüyor ve ücreti de 200 TL dir

*Öğrenci konuyu mantığıyla kavradığı için uzun bir derste sıkılmaktan çok dersten zevk almaktadır.

TEL:05342785972

Referanslar

TEL:05342785972
İnternetin En iyi Rehberlik Hocası ve Biyoloji Hocası Bekir Avşar ile olan röportajım - https://m.youtube.com/watch?v=73EkUboIyeA

İstenmesi dahilinde şuana kadar ders yaptığım öğrenciler veya veliler ile birebir telefonda görüşme sağlayabilirim.

2018 AYT SONUCUM: https://i.hizliresim.com/YQG5Gj.png

TEL:05342785972

Sunduğu Hizmetler

Özel Ders, Eğitim Koçluğu

Sunduğu Kolaylıklar

Grup İndirimi

Ozelders.com Onaylı Üye
Ozelders.com Onaylı Üye
Onur Gökçe, onaylı üyelik işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak profilinde sunduğu bilgilerin doğruluğunu ve ders verdiği alanlarda kalifiye olduğunu belgeler ile kanıtlamıştır. Onaylı üyelik, ders almak ve ders vermek isteyen kayıtlı üyeler arasında güvenilirliği arttıran bir hizmetdir. Onaylı üyelik ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
Onur Gökçe hakkında değerlendirme ve yorumlar

Emir G., 08 Şubat 2021
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YKS

12 yıllık öğrencilik hayatım boyunca tartışmasız en iyi öğretmenimdir. İşi gerçekten hakkını vererek yapar hem öğretmen hem rehber öğretmen hem de çok iyi bir abi kazandım. Bu sene üniversite sınavına iyi hazırlanmak ve aynı zamanda planlı hazırlanmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Emir G., 08 Şubat 2021
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YKS

12 yıllık öğrencilik hayatım boyunca tartışmasız en iyi öğretmenimdir. İşi gerçekten hakkını vererek yapar hem öğretmen hem rehber öğretmen hem de çok iyi bir abi kazandım. Bu sene üniversite sınavına iyi hazırlanmak ve aynı zamanda planlı hazırlanmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Rüstem Ş., 08 Şubat 2021
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Bir öğretmen fen dersleri veya matematik fark etmez nasıl ezber bozar bir biçimde kusursuz ve bu kadar anlaşılır anlatabilir bilemiyorum. İlk dersten beri matematik sorularına yaklaşımım ve bakış açım değişti. Çok kaliteli..

Batuhan E., 18 Aralık 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Kimya, Lise Takviye - Biyoloji, Lise Takviye - Fizik, Lise Takviye - Matematik

Ben hocamın geçen seneki öğrencilerindenim ve şuan çapa tıp fakültesinde öğrenciyim. Sanırım geçen seneki en büyük şanslarımdan biri babamın sene başında Onur hocayla tanışmasıydı. Sene başında Türkiye'deki herhangi bir diş hekimliğini isteyen ben şu an tıp fakültesindeyim :)) Kendisi bilgi açısından dershanedeki tüm hocalarımdan daha bilgiliydi. Konuların püf noktalarını çok iyi biliyordu ve ayrıntılı bir şekilde üzerlerinde duruyordu. Tekrardan kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Apaydın K., 03 Eylül 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Biyoloji, Lise Takviye - Fizik, Lise Takviye - Kimya, Lise Takviye - Matematik

Onur hocam gerçekten işine hakim olan bir insan ve anlattığı her şeyin ayrıntısına girer püf noktaları gösterir. Benim toplam 6 dersim oldu ve çok memnunum. Kimyada çok zorlanmama rağmen hiç sevmediğim dersi bana sevdirdi. Bu 6 ders içinde yapamadığım soruları yavaş yavaş çözmeye ve zorlanmama'ya başladım Onur hoca sayesinde. Her şey için teşekkür ederim. Kesinlikle öneririm, pişman olmazsınız.

Kübra K., 15 Temmuz 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Fizik, Lise Takviye - Matematik

Özel ders alabileceğiniz kaliteli bir hoca arayışı içerisindeyseniz size hem akademik düzeyde bilgi sunabilecek hem de size en iyi motivasyon kaynağı olabilecek Onur Hocamı size şiddetle öneririm. Onur Hocam farklı branşların her birinden sahip olduğu engin bilgiler ile sizi çok ileri bir düzeye taşıyacak donanıma sahip. Derse gelirken hazırladığı üstün nitelikli ders notlarıyla, önemli olan noktaların üzerinde sıklıkla duruşu ile ve ders saatlerine olan özeni sebebiyle Onur Hocam ile çalışıp başarısız olmak imkansız denebilir. Hocam sahip olduğu tecrübe sayesinde sınava hazırlıkta en büyük yardımcım oldu. Benim için matematik, fizik, biyoloji branşlarından verdiği eşsiz eğitimin yanında sınava hazırlıkta çok başarılı bir eğitim koçluğunu da üstlendi. Derse karşı ön yargılarınızı kırabilen, siz anlayana dek defalarca kez tekrar edebilen, işini profesyonelce yürüten ve sizin ihtiyaçlarınızı her anlamda anlayabilen mizacıyla ben kendisinden oldukça memnun kaldım.

Melis Y., 07 Temmuz 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Biyoloji, Lise Takviye - Kimya, Lise Takviye - Fizik

Onur hocam işini gerçekten profesyonelce yapan birisi. 4 ay boyunca haftada 3 kez ders yaptık ve bu sene ayt fende 37-3 yaptıysam onun sayesindedir. Çoğu zaman ders anlatırken saate baktığımızda 4 saat olduğunu görürdük ve Onur Hocamın en sevdiğim yanı konuları gerçekten mantığıyla anlatması yani ders bittikten sonra hangi soru bankasını açarsam açayım soruları rahatlıkla çözüyordum. Bana gerçekten bu konuların güzel anlatıldığında çok eğlenceli olduğunu kavrattı. Gözüm kapalı güvenebilirim Onur Hocaya.

Selimcan T., 03 Nisan 2019
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Onur hocamla bugün ilk defa ders yaptık. Konulara gayet hakim, kendinden emin ve işini çok iyi yapıyor. İlk başlarda olan önyargımı tamamen kırdı ve konuyu tamamen mantığıyla anladım. Kendisiyle hiç şüphe etmeden matematik konusunda ilerlemek için iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş

Şikayet

Profil hakkında şikayette bulun

Profil Hakkında Şikayette Bulun
Lütfen aşağıdaki eksikleri tamamlayıp tekrar deneyiniz!

Başarı Hikayeleri

Ozelders.com sitesini yapan, hazırlayan ve sunan herkese teşekkür ederim. Sayenizde ilk kez öğrencilerim oldu. Tekrar teşekkürler.

Mustafa K. - Sakarya